ZŠ - Ozdravný pobyt Sušice - den třetí
Dopolední výuka, psaní pohledů, pak na hřišti poznávačka rostlin ve skupinkách a výroba skřítků z keramické hlíny. Po dobrém obědě, klid a pak hurá do bazénu. Všechny děti se odvážily vyzkoušet tobogán a dvě hodiny ve vodě nás pěkně unavily a vyhladověly. Klídek před večeří, pak ani nedutaly u špaget a vyřádily se na hříšti. Večer všechny padly do postele.
Powered by Phoca Gallery