Během letních práznin bude z důvodu zaměstnanecké dovolené uzavřena mateřská škola ve dnech 19. července  - 13. srpna 2021. Na srpnový termín si můžete dohodnout pro vaše dítě pobyt v ZŠ a MŠ Olešnice. Nutno ale zamluvit ještě před začátkem prázdnin.

Rozhodnutím vlády ČR byla od 1. března 2021 uzavřena mateřská škola. Od pondělí dne 12. dubna je umožněn návrat některých dětí do MŠ, zatím pouze předškolákům.
Mladší děti tedy ještě zůstávají doma. Rodiče, kteří se budou o ně starat, mají dál nárok na ošetřovné. Potvrzení podle stávající úpravy již nevydává škola, informace k tomuto najdete třeba zde.

Podmínkou přítomnosti  v mateřské škole je pravidelné testování. O způsobu a organizaci nejenom zmíněného testování byl každý rodič telefonicky informován vedoucí učitelkou MŠ. Roušky pro děti nejsou při výuce povinné. S případnými dotazy můžete nadále kontaktovat svou učitelku či ředitelství školy. Způsob testování si můžete prohlédnout na tomto odkaze.

9. dubna, 14.30 hod, Mgr. Jiří Havel

Vážení rodiče,
zápis do 1. třídy pro školní rok 2021/2022 proběhl  v době od 1. dubna do 16. dubna 2021 distančním způsobem (bez přítomnosti dětí a rodičů ve škole). Pro formuláře a informace klikněte sem

Velice nás potěšil zájem o naši první třídu. Všem žádostem o přijetí a odklad bude vyhověno. Písemné rozhodnutí Vám bude doručeno v řádném termínu v 1. polovině května letošního školního roku.

Zápis do naší mateřské školy pro školní rok 2021/2022 se bude konat v měsíci květnu od 3. května do 14. května 2021. Proběhne stejným distančním způsobem jako zápis do 1. třídy. Potřebné informace a formuláře najdete zde.

19. 4. 2021
Mgr. Jiří Havel, ředitel ZŠ a MŠ Jílovice