Pozor, čtěte!

V poslední době se objevily dotazy ohledně dotačního programu Jihočeského kraje na podporu dětí ve věku 3 - 19 let. Rodiče, kteří o tuto dávku budou žádat, musí vyplnit žádost(můžete si ji také vyzvednout u paní účetní Heleny Kyselové) a doručit ji do školy.  Více informací včetně žádosti najdete  na webu kraje (zde).

Tento čtvrtek 6. 10. proběhne v rámci školní družiny DRAKIÁDA. V čase 13:30 - 15:00 budeme venku, připravte dětem vhodné oblečení a obuv. Draka si děti přinesou svého, ideálně rovnou ve stavu vhodném k létání :-). Těšíme se na krásné draky i zážitky. Vychovatelky Eliška a Hanka

Nová telefonní čísla

V posledních měsících jsme byli rozčarováni z fungování telefonů na naší škole. Přes opakované reklamace a opravy byly telefonní linky pořád nespolehlivé. Rozhodl jsem se proto udělat radikální opatření. S platností od měsíce října je naše škola kompletně přečíslována. Nová čísla najdete v záložce Kontakty.

Ve středu dne 14. září jsme uspořádali již 6. ročník Jílovického pidimaratonu za hojné účasti závodníků z českobudějovických škol. Děkujeme všem účastníkům za závodění v duchu fair play a již se těšíme na další ročník. Fotografie a výsledkovou listinu najdete na těchto stránkách.

Prosíme všechny rodiče, aby formulář nabídka kroužků a přehled požadovaných plateb odevzdali obratem. Děkujeme!

Informace pro rodiče prvňáčků zde.

Pomůcky na nový školní rok 2022/2023 zde.

Mgr. Jiří Havel, ředitel školy,

V Jílovicích dne 20. 9. 2022