Ozdravný pobyt Nové Hutě 16. 1. - 20. 1. 2023

V pondělí 16.1. 2023 odjely starší ročníky na týdenní pobyt na Šumavě.  Fotogalerii z této povedené akce najdete zde.

Jihočeská televize

Ve čtvrtek 5. ledna u nás natáčela televize z Českých Budějovic. Zde je článek a odkaz na reportáž.

Tématem bylo otevření nového multifunkčního hřiště, ze kterého máme všichni velkou radost!

Zápis do 1. třídy

Termín zápisu do 1. třídy pro školní rok 2023/2024 je stanoven na úterý 4. dubna 2023 v 14.00 hodin. Formuláře  Informace před zápisem

Dotační program

V poslední době se objevily dotazy ohledně dotačního programu Jihočeského kraje na podporu dětí ve věku 3 - 19 let. Rodiče, kteří o tuto dávku budou žádat, musí vyplnit žádost(můžete si ji také vyzvednout u paní účetní Heleny Kyselové) a doručit ji do školy.  Více informací včetně žádosti najdete  na webu kraje (zde).

Nová telefonní čísla

S platností od měsíce října je naše škola kompletně přečíslována. Nová čísla najdete v záložce Kontakty.

Jílovický pidimaraton

Ve středu dne 14. září jsme uspořádali již 6. ročník Jílovického pidimaratonu za hojné účasti závodníků z českobudějovických škol. Děkujeme všem účastníkům za závodění v duchu fair play a již se těšíme na další ročník. Fotografie a výsledkovou listinu najdete na těchto stránkách.

Pomůcky na školní rok 2022/2023 zde.
Vyšlo v celostátním tisku Učitelské noviny 14/2022 a 17/2022

UN 14UN 17