ZŠ - Ozdravný pobyt Sušice - den čtvrtý
Dnes telegraficky: ráno budíček později, ale i přes to jsme některé nemohli dostat z postele. Následovala vydatná snídaně a pak už pochod na Svatobor. Cestu nam zpestřily otázky od skřítků. Na vrcholu na nás už čekal výborný oběd/prostě hranolky jsou hranolky/. Po návštěvě rozhledny, úšpěšné hledání pokladu a pak už cesta Hadí stezkou zpět do Sušice a velké těšení na disco. Tančí sice jen holčičky a Tom Zemanů, ale bez ní by to nešlo. Poslední reportáž zasilá reportérka Stáňa
Powered by Phoca Gallery