Rozhodnutím vlády ČR  se s platností od 12. dubna 2021 opět otevřela  základní i mateřská škola.

Pro naši školu to znamená, že nastoupil celý první stupeň naší málotřídky. Účast na prezenční výuce je podmíněna pravidelným testováním na přítomnost koronaviru pomocí antigenního testu a nošením schválené ochrany úst a nosu. Testování probíhá každý týden v pondělí a čtvrtek. Testování zvládáme se všemi žáky sami. Kdyby někdo z rodičů chtěl být u toho přítomen, kontaktujte svou třídní učitelku(učitele).

Do mateřské školy je od pondělí umožněn přístup pouze předškolákům a dětem vybraných profesí nezbytných pro zajištění chodu státu. Přítomnost dětí je opět podmíněna pravidelným testováním neinvazivním antigenním testem. Rouška u dětí není v mateřské škole povinná. Všichni rodiče předškoláků byli kontaktováni telefonicky a byly jim upřesněny podmínky nástupu a testování.

Podrobnosti pro školáky najdete zde.

13. 4. 2021, 10.30 hodin
Mgr. Jiří Havel, ředitel školy