Ukončení školního roku

V pátek 28. 6. 2024 proběhne slavnostní rozloučení s dětmi, které odchází do 1. třídy. Rozloučení bude cca v 8,45 hod. na sportovním hřišti ZŠ. Dejte, prosím, dětem do školky aktovku, pokud ji nemají, tak nějaký batoh nebo aktovku staršího sourozence. Po rozloučení na návsi budeme pokračovat ještě slavnostním ukončením školního roku v mateřské škole.

Oznámení

Ředitelství ZŠ a MŠ Jílovice připomíná pravidelné letní uzavření mateřské školy. Důvodem je čerpání řádné dovolené zaměstnanců v mateřské škole a jídelně.

Termín uzavření je 15. červenec 2024 – 16. srpen 2024.

Dne 20. června 2024 začíná kompletní rekonstrukce školní jídelny. Náhradní stravování pro MŠ je zajištěno v plném rozsahu.

Akce MŠ v červnu 2024

4.6.    Cirkusové divadýlko                                                    MK+VK  (více)

6.6.    Výlet do Kovářova                                                       MK+VK  (více)

12.6.  Fotografování                                                              MK+VK

13.6.  MAS spolupráce ze ZUŠ T. Sviny                                MK+VK

14.6.  Cvičení ZkusToZdravě                                                          VK

20.6.  Schůzka rodičů budoucích předškoláků

28.6.  Slavnostní rozloučení s předškoláky

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Všechny děti jsou přijaty k datu 1. září 2024. Pozdější nástup do MŠ je nutno potvrdit a domluvit u zástupkyně ředitelky Bc. Gabriely Podolákové. Upozorňujeme, že pro nástup přijatých do předškolního vzdělávání je podmínkou bezplenkový režim a základní sebeobsluha.

Přijímací řízení - seznam přijatých

Pokud někdo z přijatých plánuje nastoupit na jinou MŠ, sdělte toto co nejdříve vedení školy. Děkujeme!

Předškolička II

V úterý 14. 5. navštívili předškoláci  1. třídu ZŠ a opět si vyzkoušeli jednu vyučovací hodinu nanečisto. Žáci z 1. třídy si připomněli loňský rok ve Velkém království. Mladší děti z Velkého království byli na návštěvě  u ještě mladších :-). (pár momentek z akce zde) a (zde).

Den matek

Dne 14. 5. zveme všechny maminky, babičky na malé odpolední vystoupení, které si pro vás připravily děti z Malého a Velkého království. Začátek je v 15,30 hodin. (foto zde)

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2024/2025

Zápis do základní školy pro následující školní rok se koná ve čtvrtek 4. dubna 2024 od 14.00 hodin v 2. patře budovy ZŠ. Moc se těšíme naše nové prvňáčky.

Co je dobré si přečíst před zápisem

Formuláře ke stažení

Nezapomeňte vzít s sebou potřebné dokumenty! (zde)

Zápis do MŠ pro školní rok 2024/2025

Zápis proběhne ve dnech 6. května až 10. května 2024 v budově MŠ Jílovice. Rodiče si stáhnou potřebné formuláře(žádost o přijetí a evidenční list)na stránkách školy nebo si je vyzvednou přímo v MŠ. Každému žadateli bude přiděleno registrační číslo a děti budou přijaty podle pevně stanovených kritérií.

Oznámení

Ředitelství  ZŠ a MŠ Jílovice oznamuje, že ve dnech 23. prosince 2023 – 2. ledna 2024 se uzavírá mateřská škola.  Důvodem přerušení provozu je pravidelné čerpání zaměstnanecké dovolené ve škole a školní jídelně.

Setkání rodičů

Schůzka proběhla ve čtvrtek dne 14. 9. 2023 v 16 hodin.
Prosíme všechny o účast, budeme se na vás moc těšit.